Co o mně ostatní říkají?

Denisa Jadamusová
Nejlepší, nejdokonalejší, nejvstřícnější, nejobetavejsi prostě nej nej poradce. Renatko moc ti děkuji že jsi zasvětila do téhle kosmetiky ... Díky ni jsem začala věřit v zázraky. ... Doufám že se budeme těšit z naší spolupráce ještě hodně dlouho. 
František Zwyrtek
Nemohu hodnotit kvalitu a ucinky produktu, ale co se tyce profesionality pani Renatky, nemohu hodnotit jinac nez maximalni spokojenost! Jsem si vedom faktu, ze za pripadne spatne ucinky produktu nenese pani Renatka zodpovednost. Verim, ze nadseni a elan pani Renatku po vanocivh neopusti a bude nadale kvalitnim reprezentantem firmy. 
Lada Š.
Renča věděla o mém problému se silným krvácením, tak mi nabídla ať si vyzkouším dvě vložky. Určitě zabraly protože jak jsem je spotřebovala a přešla zase na normální tak se to opět rozjelo.
Veronika Smazalová
Super komunikace a opravdu vyrobky co doporucila fungujou ja si vcera natahla kotnik bolest jak cert a stim sem mela byt v praci tak sem nalepila wutong na doporuceni a mazala gelem a ja mohla fungovat bez bolesti dekuji moc.
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Marcela Sumegová, finanční poradce, Fincentrum, a. s.

Renatka Recmanová je člověk na svém místě a dělá práci, co ji baví, a to je vidět. Přemýšlím, jestli pojem „práce“ je to správné, poněvadž když se najdu v tom, co mi je přirozené, dělám to s chutí a s úsměvem na tváři, k tomu všemu dokážu motivovat lidi kolem sebe a přirozenou cestou jim dopomoci k jejich cíli, je to vlastně práce? Někdo by řekl, že možná ne, poněvadž kolik z nás se denně těší na to, co nového mu přinese nový „pracovní“ den? Já naštěstí ano a jsem ráda, že tu jsou i další, kteří stejně jako Renatka (i já) se pokouší pozitivně ovlivnit ostatní kolem sebe. 

Renatku znám celkem krátce a přesto mám pocit, jako bych ji znala dlouhá léta. Když poprvé vstoupila do mé kanceláře s představením sebe sama, dokázala jsem se zaujetím poslouchat od počátku do konce… Už po chvilince jsem si pomyslela – člověk na svém místě.

Smekám před ní klobouk…

Renatka je aktivní cca rok a mohu říci, že je za ní vidět obrovský kus velké práce a odhodlání. Pro něco se rozhodla a šla si za tím. Je přirozeným leadrem, který naučí, poradí, dokáže motivovat, pomoci a nakopnout, když to člověk potřebuje, ale také poradcem, který ví, o čem mluví.

Dobré mezilidské vztahy jsou pro ni hodně důležité a již během toho krátkého času pochopila, co je v podnikání důležité, zdali ty zlatá vejce anebo péče o husu, která je snáší… 

Pokud chcete někdo začít podnikat, věřím tomu, že spolupráce s ní pro Vás může být tou pravou cestou. V péči paní Renatky Recmanové najdete to pravé, co potřebujete, a to ať už jako konečný spotřebitel anebo začínající podnikatel. Stačí se jen rozhodnout a jít do toho.

Renatka je člověk na svém místě, dělá svou práci srdcem a dokáže být otevřená a upřímná, čehož si velice vážím.

Jsem ráda, že mohu být součástí toho celku. Díky.

Reference najdete i na mém Facebooku zde.