Můj příběh

Možná se to stalo i vám... Z lásky se vdáte, máte dítě, ale pak se to začne sypat. Štěstí i láska uniká mezi prsty a vy začnete pociťovat nenávist a strach. Strach z toho, co přijde. Žila jsem se synem v jednom pronajatém pokoji. Bez práce a bez jakékoliv naděje na lepší vyhlídky. Jediný můj příjem byla mateřská, tedy 3 800 Kč. Cítila jsem se totálně na dně a zoufale.

Po období sebelítosti a utápění se v minulosti mi v hlavě svitlo rozhodnutí: UŽ NIKDY NECHCI BÝT NA NĚKOM ZÁVISLÁ. V hlavě se mi zrodil projekt. Díky podpoře mých bývalých spolupracovníků jsem se přihlásila do soutěže. Vyhrála jsem druhé místo, ale finanční situace mi nedovolila projekt zrealizovat a tak jsem musela odstoupit. Dost mě to mrzelo, ale o to víc jsem chtěla být finančně nezávislou. Nevzdala jsem se a překonala i těžkou nemoc. Díky tomu jsem dnes silnější a odhodlanější pomáhat nejen ženám. I v profesním životě jsem prošla mnohým zklamáním, proto jsem se odhodlala, za vydatné podpory mého druhého muže, postavit se na vlastní nohy. Vše co mně v životě potkalo, ať už dobré nebo zlé, mi dalo nesmírnou sílu.

Své sny máte na dosah ruky.

JEDINÝ, KDO VÁS MŮŽE ZASTAVIT JE VÁŠ VLASTNÍ MOZEK.

I přes trnitou cestu vše uzrálo do dnešní podoby.

Cesta k dnešní podobě byla trnitá. Nacházela jsem nové možnosti a zase je nechávala být, protože to prostě nebylo ono. Měla jsem velkou chuť něco dělat, ale lidé kolem mě byli natolik negativní, že jsem ztrácela chuť do práce. Nebo jsem se ocitla na místě, kde jsem nenacházela ono zapálení. Když už jsem se cítila zcela na dně, zastoupila mi cestu moje skvělá kamarádka. Ukázala mi, jak získat to moje NĚCO.

Kosmetiku jsem velmi skepticky nejdříve vyzkoušela sama. Cena se mi totiž zdála hodně nízká.

Avšak když jsem na vlastní tělo zažila účinky, byla jsem mile překvapena. Až natolik, že jsem dostala ohromnou chuť svoje nadšení vykřičet do světa. Tohle prostě musí všichni zkusit a zažít! Vznikla vášeň a ukázala se jako dobrá cesta v naplnění mého snu. Kosmetika se stala prvotním motorem jak nastartovat další vzdělání i komunikaci se ženami. Málokdo ji zná, takže se mi potvrdilo,,že mám před sebou skvělou příležitost jak udělat svět lepší. Mým životním snem ale hlavně bylo, pomáhat ženám se rozvíjet a to dnes dělám. Dokončila jsem vzdělání a v dalším pokračuji, jen abych se mohla neustále zlepšovat.