Příběh Lenky

Home / Blog / Příležitost / Příběh Lenky

Když jsme se poznaly s Lenkou na internetu, psala velmi nejistě. Až se mi mnohdy zdálo, že se úplně stydí cokoliv napsat… Její odpovědi byly opatrné a pořád se omlouvala i za nic. Nejdříve se mi zdálo, že to přejde až se budeme déle bavit a bude pak více v pohodě. Opak byl pravdou.

Měla jsem radost když mi napsala, že se vždy těší až dám příspěvek a že hrozně ráda čte moji články. Zajímala ji i kosmetika a jelikož měla zrovna potíže nabízela jsem ji pomoc i když finančně nezvládala. O peníze mi nešlo. Cítila jsem smutnou holku, která jak později přiznala má v hlavě nakukáno, že je na houby….

Rozumíte tomu? Vlastní rodina této hodné a fajn holce nablbla hlavu tak že uvěřila tom, že je opravdu k ničemu.

Jsme v Tiande dobrá parta a když jsem věděla, že Lenka ráda čte zkušenosti a rady druhých, vzala jsem ji k nám do skupinky. Tam když viděla jak jsme srdeční a pohodoví, a že ji i někdo odpovídá pookřála. Psala bych hodně dlouho tak zkrátím na tu podstatnou dobu. Lenka si vždy přála vyzkoušet si aspoň nejěké výrobky, protože ji dělaly radost.

Tak mi jednoho dne napsala z čista jasna napsala:

-Reni já chci ……..jdeme objednávat. Můžeš teď hned mi to objednat? Já už se nemůžu dočkat až to všechno zkusím!

No jasně že můžu. Tak jsem splnila přání kamarádce a měla radost, že konečně cítím jiný tón z jejích řádků.

Víte jak to dopadlo? Přišla první krabice a ta moje dříve nesmělá kamarádka, která si nechala kde co předtím líbit, ji vybalila a měla v ní věci jen pro sebe. Konečně si dovolila koupit něco sobě pro radost a krásu!

Nedávno mi psala poděkování, že jsem ji naučila mít se ráda a já vlastně ani pořádně nevím jak. Jedno ale vím jistě. Lenka si už užívá péči o sebe, těší se na relax jen pro sebe a když u mně byla na skok před oslavou, vystoupila z auta sebevědomá kočka, která zářila jako sluníčko! Další šťastná žena, kamarádka, která mi přišla do cesty díky Tiande a kterou mám moc ráda. To je ono kouzlo. Každá z nás našla svůj relax, svou radost v péči o sebe. Mnohé našly i ztracené sebevědomí díky dokonalým účinkům. V TianDe se prostě snoubí Nebeská Dokonalost- ve všech směrech.

Jestli trápí nedostatek sebevědomí a času pro sebe i Vás napište mi. Naučím Vás relaxovat 🙂

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *