Prevence je základ

Home / Blog / Péče o zdraví / Prevence je základ

„Studnu nekopej až máš žízeň…“

Toto Čínské rčení vystihuje podstatu fungování Tradiční Čínské medicíny, která dbá na prevenci a případné potíže řeší komplexně. Čili zevnitř ven. Zatímco západní medicína řeší až následky, a často se ocitneme v bludném kruhu protože příčina není odstraněna.

Většina klientů hledá pomoc až když už tzv. hoří. Se správnou prevencí by se do krizové situace nedostali nebo by se velmi rychle zotavili.

Je vám popis blízký? Přepadne vás chřipka a jen co se z ní dostanete přijde další nemoc a stále dokola. Psychický stav se zhoršuje, upadáte do vzteku a zoufalství. Spánek se zhoršuje a nemoci se předbíhají, která se vás chopí dříve.

Začarovaný kruh je tady. A co tak cítit se skvěle? Vyhýbat se nemocem a užívat si život v dobré náladě?

V předchozích oddílech jsem se zaměřila na vnější krásu, nyní vám představím způsoby jak posílit své tělo a podpořit ho preventivně, získat opět rovnováhu a svůj klid. Ukážu vám i jak podpořit zdraví v krizových situacích, bolestech atd.

Vnitřní zdraví je základ, nezapomínejme na to. Ve zdravém těle, zdravý duch.

Sledujte nás také na Facebooku nebo se staňte součástí naší komunity, kde jsme otevřeni poradit a pomoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/214865/virtual/www/domains/renatarecmanova.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 63