Moje továrna na sny

Home / Blog / Příležitost / Moje továrna na sny

Na začátku, by mně ani v tom snu nenapadlo, že budu ředitelkou týmu a ženy v něm budou usměvavé, spokojené a zapálené. Cítím ohromnou hrdost. Na ně i na sebe, že jsme to dokázaly. Každá v tom totiž cítíme hlubší smysl. Je to krásné být v okruhu lidí, kteří přejí a pomáhají k úspěchu i těm, kteří jsou na začátku.

Nejvíce mně však těší fakt, že každá žena z mého týmu vždy nejdříve uvažuje jak pomoci člověku jež pomoc potřebuje a až pak myslí na ostatní. Kolik dárků, přípravků, náplastí apod. jsme rozdaly jen abychom zjistily co člověku pomůže. O to větší radost nacházíme, když se dotyčný vrátí šťastný a usměvavý s díky.

Nádherný je také fakt, že jsme si já i všechny ženy v mém týmu uvědomily svou cenu. Hodnotu svých nápadů a dostaly jsme chuť rozvíjet to co jsme v sobě našly. Skryté talenty najednou vyplavaly na povrch a radost provází každý náš nápad.

Mým snem bylo i neřešit peníze. Neotáčet každou korunu dvakrát. Jít a koupit postel nebo prostě nechat opravit auto když bude třeba. Začíná se mi to plnit již dnes, necelého půl roku od začátku.

To byl můj sen. Mít práci, která je posláním a láskou a ještě mít dostatek pro naší rodinu. A totéž si přeji pro každou členku mého týmu, proto se snažím vždy jim být oporou. Protože semínko musí puknout aby vyrostlo. když pukne ten pocit- to nedám, to je zbytečné…-začne klíčit semínko hrnoucí se na slunce i přes kamení a hodně hlíny. Z něj vyroste květina a z jiného zase silný strom. Obojí je krásné.

Přeji všem „rostlinkám“ v mém týmu aby vyrostly tam kam budou chtít.

Navštivte naši Facebookovou skupinu kde najdete zkušenosti nebo si přečtěte více o mně a tianDe na www.renatarecmanova.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *