Fytonáplasti- pomocník na bolesti zad i zubů a nejen to

Home / Blog / Fytonáplasti- pomocník na bolesti zad i zubů a nejen to

Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou.

Podle statistiky trpí okolo 30% obyvatel naší planety, bez ohledu na věk, bolestí kloubů a pohybového aparátu.

Nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, onemocnění nervového systému, poruchy látkové výměny, podchlazení, úrazy, infekce a další faktory přivádí k takovým krutým a častým nemocím, jakými jsou artritida a artróza. Mnoho lidí se chybně domnívá, že bolest kloubů nemusí být léčena, že přejde sama od sebe. Ale onemocnění kloubů se časem jen zhoršuje, a proto se nevyplatí léčbu odkládat. Navíc, prospěšná je nejen léčba kloubů, ale i prevence jejich onemocnění.

Od pradávna až do dnešní doby jsou v Číně, Japonsku, Koreji hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy léčebné obvazy, obklady a náplasti.

Fytonáplasti TianDe jsou nasáklé rostlinnými extrakty a oleji

Působí jako tzv. „suché infuze“, pronikají podél meridiánů a dostávají se do přímé blízkosti postiženého místa, bolesti, zánětu ..

Aplikují se na 8-12 hod / přes den nebo přes noc/ a mají rychlý účinek…

Nejpoužívanější jsou : JIAN KANG /znamená ZDRAVÉ KLOUBY/ a WUTONG/znamená BOLEST NENÍ/

Náplasti Wutong a Jian Kang v sobě spojily dávnou moudrost a vědomosti východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.

Základ náplastí tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek. Účinek těchto náplastí je založen na principu transdermální terapie.

Léčebné náplasti působí jako „suché infuze“, prostupují do těla přes kůži , aktivizují krevní a lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Nezatěžují tedy játra a vnitřní orgány …

Pokud vás bolest trápí přes den a zvyšuje se při pohybu a fyzické zátěži, doporučuje se aplikovat přes den náplast Wutong a na noc protizánětlivou náplast Jian Kang.

Při silných bolestech, které zesilují v noci se doporučuje na noc používat náplast Wutong a přes den náplast Jian Kang.

Tělová fytonáplast Jian Kang

Účinek:

jian-kangTělová léčivá náplast Jian Kang má výrazný protizánětlivý účinek. Je určena jak k prevenci, tak i ke zmírnění bolestí při zánětlivých a výměnných postiženích pohybového aparátu, stimuluje výměnné procesy, zvětšuje rozsah kloubní pohyblivosti, zmírňuje syndrom bolesti. Náplast obsahuje chvojník nebo chvojník dvouklasý, zázvorový kořen, anděliku, ženšen nepravý, skořicový olej, kafr, mentol, kaučuk, přírodní pryskyřice (kalafuna), lanolin, oxid zinečnatý.

Balení obsahuje 5ks náplastí velkých jako dlaň.

 

 

Můžete KOUPIT za cca 142,- NAPIŠTE SI  o svou VIP kartičku a získejte cenu 93Kč

REFERENCE klientů:

Dále jsem vyzkoušela protibolestivou náplast Jian Kang na manželova záda ( chronické vertebrogenní obtíže L páteře). Hlásí krátkodobou úlevu od bolestí v průběhu aplikace náplasti a pak po odstranění náplasti efekt přetrvával cca 5-6 hodin. (Masérka Jana Brno)

Tělová fytonáplast Wutong

wutongÚčinek

Tělová léčivá náplast Wutong je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech. Zmírňuje bolesti při revmatických stavech, výměnných postiženích kloubů (osteochondróza), používá se při bolesti svalů, natažení, výronu, zlomenině. Má anestetický účinek, zmírňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě. Náplast obsahuje skořicový olej, habanero (pálivá paprička), nať kopytníku, kořen Notopterygium incisum, dudník, plamének, světlici barvířskou, výtažek z kadidlovníku, myrhu, dračí krev, mentol.

Velmi účinné na migrény a silnější bolesti zvládne i použití tenkého proužku!

Balení obsahuje 5ks velkých jako dlaň.

Můžete KOUPIT cena cca 127,- NAPIŠTE si o svou VIP kartičku a získejte ho za 82Kč

REFERENCE klientů: Trápily mně časté bolesti hlavy, přecházející až do migrén. Paní Renča mi poradila ať je vyzkouším a poučila mně jak je použít. Nikdy v životě by mně nenapadlo že mi pomůže náplast. Moje migrény vždy byly dvoudenní a doprovázeny i zvracením. Poprvé mně jen lehce bolela hlava tak jsem po konzultaci zkusila přidat Slaviton a odeznělo to úplně. Teď už tuto kombinaci používám jakmile cítím, že se migréna blíží a vůbec se nerozjede.

Tělová fytonáplast Dong Feng

Kloubní náplast Dong Feng použijte při artritidě, revmatismu, při svalových a kostních bolestech. Zabraňuje poničení kloubní chrupavky, zlepšuje pohyblivost kloubů a zvyšuje propustnost cév. Aplikujte ji také při pohmožděninách, podvrtnutích nebo vykloubeních.

Náplast na bolestivé klouby se stříhá a lepí na problematická místa. Před použitím je nutné kůži odmastit nejlépe přípravkem s alkoholem. Použití 6-12 hodin pak sundat a místo opět očistit. Doporučená doba aplikace je kůra 7-14 dní. Náplast nemohou používat děti do 3 let a těhotné ženy. Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin.

V balení jsou 4ks fytonáplasti.

Můžete KOUPIT za 175Kč nebo si NAPIŠTE o svou VIP cenu a vyzkoušejte náplast za cenu 113Kč

Tělová fytonáplast Tie Gao

 

Tuto protibolestivou náplast použijte při bolestech páteře a bolestech v kříži. Jako jediná se lepí po obou stranách páteře a má výrazné protibolestivé a protizánětlivé účinky. Pomáhá při degenerativním onemocnění, po úrazech páteře a zmírňuje křeče hladkého svalstva.

 

 

 

Použití: Náplast proti bolestem se stříhá a lepí na problematická místa. Před použitím je nutné kůži odmastit nejlépe přípravkem s alkoholem. Použití 6-12 hodin pak sundat a místo opět očistit. Doporučená doba aplikace je kůra 7-14 dní. Náplast nemohou používat děti do 3 let a těhotné ženy. Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin.

Můžete mne kontaktovat a já vám pomohu vybrat vhodnou pomoc k vašim potížím

Navštivte naší Facebookovou skupinu kde najdete mnoho skvělých zkušenost i tipů k dalšímu použití. Můžete rovněž sledovat naší STRÁNKU kam dáváme zajímavosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *