Buďte upřímná a odhalíte pravdu

Home / Blog / Buďte upřímná a odhalíte pravdu
Prý jsem šáhlá, přeskočilo mi, prý jsem nafoukaná. A dokonce, představte si, NEGATIVNÍ!!! A čím jsem si to vysloužila? Protože říkám NE.
 
Jsem blázen, protože odmítám poslouchat jako ovečka ve stádě, špatného pastýře.
Ať mně nazývají jakkoliv, já tomu říkám OPRAVDOVOST.

Jak jsem k tomu dospěla?

V mém životě, a to nejen v tom profesním jsem prošla mnohým. Setkala jsem se s bláhovými lidmi, kteří vydávali cizí úspěchy za svoje, i s takovými, kteří jsou na první pohled neurotici ale mají plnou pusu řečí o vyrovnanosti…
 
Již na začátku tohoto blogu jsem vám slíbila, že nebude pouze o sluníčkových lidech a věcech kolem. Protože život samotný takový není. i přes veškeré pozitivní nastavení se budete setkávat s idioty, manipulanty nebo co hůře s narcistickými manipulanty. Dokonce i s neurotiky, kteří se navenek snaží přesvědčit okolí o tom jak jsou sluníčkoví.
 
Možná víte, že jsem začala být více vidět díky MLM. Nějakou dobu mi trvalo než jsem pochopila proč lidé zaměňují MLM s nějakými podvodnými či černými obchody. Přeci vím o tomto podnikání vše a vím jaká je pravda.
 
Jakmile jsem se ale střetla s výše uvedený individui, došlo mi to.
Nedivím se, že lidé to mohou brát takto. MLM jako obor přitahuje spoustu různých povah. Jsou mezi nimi lidé nadšení z toho jak mohou díky produktům a filozofii firmy prospět druhým ale jsou bohužel mezi nimi i lidi bezpáteřní, kteří hledí pouze na svou peněženku a klienta berou jako hromadu sraček, kterých je všude plno…
Ano s tímto jsem se také setkala. Brr naštěstí jsou už pryč 🙂
 
Takže milá děvčata 😀 Nezlobte se za můj jadrnější slovník, snad nejste ohromeny, že i tato témata otevírám.
Je to ale nutné aby se vašim životům i podnikání vedlo tak jak chcete vy! Ne jak to chtějí druzí…Oni žijí váš život? Ne.
Vy ho žijete a jste to vy kdo jednou bude umírat a nadávat si, že nežil podle sebe 😉 To samé platí o obchodě, podnikání nebo nazvěte si jak potřebujete. Dělejte činnosti v souladu s vámi, tak jak to cítíte a umíte. Tak aby to vycházelo z vás ne z někoho jiného. Dělejte vše opravdově a budete nejen spokojená ale i úspěšná podnikatelka.
Má to ohromnou výhodu! Nezkazíte si svou pověst, jen díky tomu, že jste se chovali jako někdo jiný.
 
Mám po vás jednoduchý popis OPRAVDOVOSTI a i řešení jak zatočit s těmi individui, o kterých píšu výše, pokud na ně narazíte…

Jak zařadit opravdovost?

 
Opravdovost je vědomá volba toho, jak chci nebo nechci žít. Je o rozhodnutí ukázat se a být opravdový až na dřeň. O rozhodnutí být upřímný a ukázat své pravé já…..a zde se dostáváte přesně do toho momentu kdy všem vypadnou karty z rukou a ukážou i oni svou podstatu a pravou tvář.
 
To vám pomůže protřídit komu říkat ano a komu prostě NE. Dokonce tam najdete i lidičky, které budete muset vyloženě poslat do …..lesa na houby třeba 😉 Čím větší manipulant, tím hůře ponese vaše odmítnutí. Ne naděláte s tím nic, je to jeho problém ne váš 😉

Kdo určuje míru úspěchu?

Totéž se týká úspěchu…Nikdo nemůže vědět, co znamená úspěch pro někoho jiného. Znám spousty lidí, kteří na povrch vypadají úspěšně, ale uvnitř je jim zle, těžko a nosí v sobě mizérii. Takový život dle mně není úspěšný, ale je to jejich cesta,kterou si zvolil ,ať už vědomě nebo ne…

Pro mně úspěch znamená, určit si svůj vlastní cíl a nesnažit se dosáhnout laťky, kterou mi nastavil někdo jiný nebo se pokoušet řídit svůj život podle toho, o čem si někdo další myslí, že by pro vás mělo být důležité.
 
Můžete být úspěšné jenom tak, že splníte všechny osobní i profesní cíle, které se vám do daného dne vejdou a přitom cítíte, že vás všechna tato rozhodnutí doma i v práci naplňují!!!
 
Tak, teď už znáte můj pohled na věc. Budu ráda, když mi napíšete váš pohled na věc nebo i vlastní zkušenost, a jak jste s ní naložily. V dalším článku poodkryji jak vlastně být úspěšná v podnikání ale zároveň zůstat spokojená, klidná a šťastná. Nejen jako máma ale i jako partnerka 🙂
Na mém webu www.renatarecmanova.cz se dozvíte spoustu dalších zajímavostí, nejen o úspěchu ale i o kosmetice, kterou jsem si oblíbila už před dvěma lety.

Jeden komentář

  • Janka

    Dobrý deň Renátka, ďakujem za krásne riadky plné energie, elánu 🙂 poznala som veľmi veľa manipulátorov, egoistických ľudí v mojom okolí. Prvým bol bývalý manžel. Keď som sa rozhodla s ním úplne vzťah ukončil, bez obavy a strachu, pomaly my všetci ostatní odpadávali zo života. Teraz riešim už len jedinú veľmi dôležitú vec v mojom živote. Verím že sa mi ju podarí čoskoro zrealizovať s dobrým a úspešným koncom. Tým sa rozlúčim s posledným manipulátorom v mojom živote.
    Ďakujem a už teraz sa teším na ďalšie Vaše riadky.
    Krásny deň
    Janka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *