Baví mně to čím dál více…Aneb po roce Stříbrná ředitelka

Home / Blog / Baví mně to čím dál více…Aneb po roce Stříbrná ředitelka

Když jsem před rokem začínala, říkala jsem si -No uvidíme jak se mi bude dařit. A víte co? Daří se a baví mně to čím dál více.

Úplně mně fascinuje to hemžení v naší skupině. Miluji ta neustálá překvapení. Myslela jsem si, že mně přeci TianDe nemůže ničím překvapit a pak udiveně čtu nadšené recenze. je nás čím dál tím více a já si toho moc vážím. Můj tým je mi tak velkou inspirací, že pro ně točím videa, tvořím vzdělávání, rozvíjím jejich schopnosti a společně se radujeme z úspěchů. 🙂

Možná to tak máte stejně jako já- Co je psané to je dané 🙂 Proto jsem si i já napsala čeho chci za rok dosáhnout. Loni, když jsem si řekla, že se vydám s TianDe na profesní cestu, měla jsem troufalý plán. Za rok budu Ředitelka.

Asi vám to nic neřekne ale pro mně tehdy to bylo jako koukat na Mount Everest a očima zachytit první tábor. S obrovskou chutí a mým týmem jsem se pustila na cestu na „Mount Everest“. Valily se na mně balvany, pršelo mi do očí, mrzla jsem a válela se v blátě. Někdy jsem jen seděla na šutru a říkala – Do háje to prostě nedám.

V takových chvílích jsem se vždy ohlédla a viděla za sebou tu skvělou partu lidí, kteří mně následují. Pro ně jsem rozrážela vítr, natahovala plachtu a zpevňovala povrch aby mohli jít. Celé to úsilí a láska, kterou jsem do naší cesty vložila se mi zúročila a dnes, rok od startu je to tady. Stříbrná Ředitelka s ročním obratem 1.700.000,- o tom se mi ani nezdálo. To je o dvě pozice výše, než jsem si přála. V týmu mám svou první Ředitelku. Asi jsem to přála správně? 🙂

Jsem šťastná za tu stabilitu, za rozvoj a růst mého týmu. Za jejich radost když je naučím něco nového.

TianDe nás prostě baví a je to vidět. Může bavit i vás.

Zde se můžete dočíst jestli je to Práce nebo láska? Pokud máte Facebook a ještě TianDe neznáte, přijďte mezi nás do naší skupinky.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *